
Вентиляция термостаты, 1НО, көк
Артикул: IUK08566--
10 940 ₸
Қоймада бар
Вентиляция термостаты — бір контактты ашық күйде (1НО) сигналдау шығысы бар вентиляция жүйелерін автоматты түрде басқару үшін арнайтылған құрылғы. Аспап 0°C — 60°C диапазонында температураны нақты реттеуді және экстремальды қоршеген ортасы бар орындарда жұмыс істеуге ыңғайлы.
Негізгі параметрлер:
- Контакт түрі: 1НО (бір контактты ашық күйде)
- Температура реттеу диапазоны: 0° — 60°C
- Номиналды түсіп кеткен кернеу: 230В ауыспалы ток
- Қорғау деңгейі: IP20
- Қоршеген ортасының жұмыс температурасы: -40°C құрайтын +80°C
- Габарит нетто: 40 мм (ені) × 72 мм (биіктігі) × 36 мм (тереңдігі)
- Нетто салмағы: 0,05 кг
- Түсі: RAL 7035 (ашық сұр)
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840461619
- Комплектация: 1 дана
Қолдану саласы: Өндірістік, коммерциялық және тұрмыстық орындарындағы вентиляция жүйелерін басқару, мұндағы қоршеген ортасының температурасы өзгеріске түрлі болған кезде тұрақты жұмысы қажет.
| EAN-коды | 9004840461619 |
|---|---|
| Ені нетто | 40,00 мм |
| Биіктігі нетто | 72,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Ең төмен қоршеген ортасы температурасы | -40°C |
| Ең жоғарғы қоршеген ортасы температурасы | 80°C |
| Түрі | Позиция |
| Реттеу диапазоны - Температура | 0° - 60° C |
| Қорғау деңгейі | IP20 |
| Түсі | RAL 7035 (ашық сұр) |
| Өндіруші | Schrack |
| Номиналды түсіп кеткен кернеу | 230В ауыспалы ток |
| Орау | 1 дана |