
Импульстік релеле 16А/1ПК/230VAC
Артикул: LQ617230--
16 500 ₸
Тапсырыспен
Импульстік релеле электрлік тізбектерді қашықтықтан басқаруға арналған, соның ішінде жарықтандыруды және басқа жүктемелерді басқару үшін пайдаланылады. Релеле импульсқа әрекет етеді және катушкасына үзіліссіз кернеу берудің қажеттілігісіз контактілерді ауыстырады, бұл энергия тиімділігін және сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток қосумы: 16 A
- Ауыстырушы контактілердің саны: 1 полюс ауыстырушы контакт (1ПК)
- Номиналды басқару кернеуі: 230 V AC
- Тұтынатын қуаты: 1,50 W
- Пайдалану температура диапазоны: -25°C ден +45°C ке дейін
- Өндіруші: Schrack (электротехникалық жабдықтарының сенімді өндіруші)
Физикалық өлшемдері:
- Ұзындығы: 73 мм
- Ені: 18 мм
- Биіктігі: 90 мм
- Таза масса: 0,12 кг
Релеле компакт өлшемдерімен, төмен энергия тұтынуымен және электрлік жүктемелерді автоматтау және басқару жүйелеріндегі қолданудың универсалдылығымен ерекшеленеді.
| EAN-коды | 9004840375084 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 73,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 90,00 мм |
| Таза масса | 0,12 кг |
| Қуат шығыны | 1,50 W |
| Ең төмен айналасының температурасы | -25°C |
| Ең жоғары айналасының температурасы | 45°C |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 120 шт. |