
Конденсаторлы ағындарды ауыстыратын контактор 20 кВАр, 1НО+1НЗ, 230В айнымалы тока
Артикул: LTK120B3--
Аксессуары для контакторов силовых
66 730 ₸
Тапсырыспен
Конденсаторлы ағындарды ауыстыратын контактор айнымалы ток желілерінде сыйымдық батареяларын коммутациялау үшін арнайтылған. Құрылғы реактивті қуатты және реактивті энергияны ынамды түрде басқарады және өндіктейді.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 20 кВАр
- Контактtop түрі: 1НО (ашық күйінде қалатын) + 1НЗ (жабық күйінде қалатын)
- Басқару ойын катушкасының кернеуі: 230 В айнымалы тока
- Желі кернеуі: 230 В айнымалы тока
- Катушканың қуат тұтынуы: 7,50 Вт
- Мәмлекеттік сыныбы: Конденсаторлы контактор
- Өндіруші: Schrack
Габаритты өлшемдері:
- Ұзындығы: 138 мм
- Ені: 135 мм
- Тереңдігі: 45 мм
- Таза салмағы: 0,51 кг
Комплектесі: Бір-бір бөлек (1 дана) немесе қорап (14 дана) түрінде жеткізіледі
Контактор сыйымдық жүктемемен жұмыс істеуге арнайтын контактор конструкциясына ие, бұл конденсаторлы батареяларды ұзақ мерзімді және ынамды коммутациялауды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840840353 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 138,00 мм |
| Таза ені | 135,00 мм |
| Таза тереңдігі | 45,00 мм |
| Таза салмағы | 0,51 кг |
| Қуат қимасы | 7,50 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Конденсаторлы контактор |
| АС ойын кернеуі | 230 В айнымалы тока |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 14 дана |