
RC 110-240VAC модулі, LTD0 контакторы үшін
Артикул: LTZ00001--
Аксессуары для контакторов силовых
4 970 ₸
Тапсырыспен
RC модулі LTD0 сериясының контакторларын ұсынғанда пусковы ток құйындарын шектеуге арналған. Құрылғы электромагниттің ісін ағындағы тегіс өсуін қамтамасыз етеді, бұл желідегі ток құйындарын және контакторға механикалық жүктемелерді азайтады.
Негізгі параметрлері:
- Қоректану кернеуінің диапазоны: 110-240 В айнымалы ток
- Сәйкестік: LTD0 контакторлары
- Қолданылуы: пусковы ток құйындарын шектеу
- Орнату: модульді (DIN-рейкасына немесе контактор корпусына)
Өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 48 мм
- Ені: 25 мм
- Тереңдігі: 9 мм
- Салмағы: 0,01 кг
Модуль Schrack компаниясы өндіргені болып табылады және өндіістік тарату құрылғыларында және басқару шкафтарында кәсіби пайдалануға арналған.
| EAN-коды | 9004840839548 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 48,00 мм |
| Таза ені | 25,00 мм |
| Таза тереңдігі | 9,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Ток құйындарын шектеу модулі |
| Ағын катушкасының кернеуі | 127-240 В айнымалы ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 700 шт., 14000 шт. |