
Көмекші контакты, алдыңғы, 3НО+1НЗ, LTD0, LTD1 контакторлары үшін
Артикул: LTZ0D231--
Аксессуары для контакторов силовых
7 645 ₸
Тапсырыспен
Алдыңғы орнату үшін көмекші контакты LTD0 және LTD1 сериялы контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін арналған. Бұл өнім 3НО+1НЗ конфигурациясы есебінен (3 қалыпты ашық + 1 қалыпты жабық контакт) қосымша коммутациялық функциялар қамтамасыз етеді.
Назначение: контакторының базалық комплектациясынан тыс қосымша көмекші контактылар саны қажет болатын электрлік орнатулардағы басқару және бақылау схемаларында қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Контактылардың конфигурациясы: 3НО+1НЗ
- Сәйкестігі: LTD0, LTD1 контакторлары
- Орнату әдісі: алдыңғы монтаж
- Габаритті өлшемдері: 45×38×36 мм
- Масса: 50 г
- Өндіруші: Schrack
- Жеткізу бірлігі: 1 шт., 325 шт., 6500 шт.
| EAN коды | 9004840840971 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 45,00 мм |
| Ені (нетто) | 38,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 36,00 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,05 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| Орама | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |