
LTH0 контакторлары үшін көмекші контакт, фронтальді, 2НО+2НЗ, 1НО+1НЗ
Артикул: LTZ0H322--
Аксессуары для контакторов силовых
17 920 ₸
Тапсырыспен
LTH0 серия контакторлары үшін фронтальді типтегі көмекші контакт. Контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін қосымша контактты элементтер қосу арқылы пайдаланылады.
Контактты конфигурация: 2НО+2НЗ және 1НО+1НЗ
Техникалық параметрлер:
- Қондырғысы: LTH0 контакторларымен үйлесімді
- Орнату: фронтальды, бүйінді орны
- Материалы: күміс контакты бар құрышқа төзімді пластмасса
- Климаттық сыныптары: IEC стандарттарына сәйкес
Физикалық өлшемдері:
- Ұзындығы: 45 мм
- Ені: 42 мм
- Тереңдігі: 36 мм
- Салмағы: 50 г
Қолдану: электрлік таралту құрылғыларында басқару схемаларын құру, сызықтарды қорғау, сигнализация және көмекші функциялар үшін пайдаланылады. Schrack өндіктігінің LTH0 контакторларымен ғана үйлесімді.
| EAN-коды | 9004840840902 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 42,00 мм |
| Тереңдік нетто | 36,00 мм |
| Салмақ нетто | 0,05 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |