
Көмекші контакт, алдыңғы, 2НЗ LTH0 контакторлары үшін
Артикул: LTZ0H502--
Аксессуары для контакторов силовых
5 155 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндірісінің LTH0 сериялы электромагниттік контакторлары үшін 2НЗ типті (екі нормаль түрде жабық контакт) көмекші алдыңғы контакты. Контактордың функционалдығын кеңейту мақсатында қосымша жабық контактар қосу үшін ұсынылған. Контактор корпусының алдыңғы бөлігіне орнатылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Контакт конфигурациясы: 2НЗ (екі нормаль түрде жабық)
- Сәйкестілігі: LTH0 сериялы контакторлар
- Орнату әдісі: Алдыңғы крепление
- Өлшемі: 0
- Габаритты өлшемдері: 45 × 38 × 36 мм
- Салмағы: 0,04 кг
- EAN-коды: 9004840841329
Орау: 1 дана, 325 дана, 6500 дана нұсқаларында қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840841329 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,04 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 325 дана, 6500 дана |