
LTH0 контакторлары үшін көмекші контакт, құрамалық, 1НА+1НІ
Артикул: LTZ0H511--
Аксессуары для контакторов силовых
5 155 ₸
Тапсырыспен
LTH0 серасының контакторларының функционалдығын кеңейту үшін құрамалық орындалымы бар көмекші контакт. Контакт 1НА (қалыпты ашық) + 1НІ (қалыпты тұйық) контакттың комбинациясын қамтиды, бұл басқару және сигнализация сұлбаларын іске асыруға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары:
- Контактты орналасу: 1НА + 1НІ
- Форм-факторы: Құрамалық
- Сәйкестігі: LTH0 контакторлары
- Габаритті өлшемдері: 45 × 38 × 36 мм
- Массасы: 0,04 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN: 9004840841336
Принадлежность контакторының алдыңғы бөлігіне орнатылады және басқару, қорғау және сигнализация сұлбаларында қосымша контактты топтарын қосу үшін қолданылады. Стандартты орау 1, 325 немесе 6500 бөлек нұсқасында қол жетімді.
| EAN-коды | 9004840841336 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 45,00 мм |
| Ені (нетто) | 38,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 36,00 мм |
| Массасы (нетто) | 0,04 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Принадлежности |
| Принадлежности | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |