
Өндіс контакты, фронтальды, 2НО LTH0 контакторлары үшін
Артикул: LTZ0H520--
Аксессуары для контакторов силовых
5 155 ₸
Тапсырыспен
Электромагниттік контакторлар LTH0 сериясы үшін фронтальды орнатылатын өндіс контакты 2НО конфигурациясы (екі түрінде ашық контакт) бойынша. Компонент контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін қосымша басқару контактыларын қоспу арқылы пайдаланылады.
Техникалық сипаттамалары:
- Контактталар конфигурациясы: 2НО (2 нормалды ашық контакт)
- Орнату түрі: Фронтальды
- Үйлесімділігі: LTH0 контакторлары
- Өлшемі: 0
- Габаритті өлшемдер: 45 × 38 × 36 мм
- Салмағы: 0,04 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840841343
Қолданысы:
Өндіс контакты басқару және сигналдау тізбектерінде қолданылады, ол негізгі контакторының қосымша басқару контактыларын алуға мүмкіндік береді. Фронтальды орындалуы электршкафтарын орнату және техникалық қызмет көрсету кезінде ыңғайлы қатынасты қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840841343 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,04 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қосымша бөліктер |
| Қосымша бөліктер | Өндіс контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 325 дана, 6500 дана |