
Көмекші контакты, фронтальды, LTH0 контакторлары үшін 2НО+2НЗ
Артикул: LTZ0H522--
Аксессуары для контакторов силовых
7 615 ₸
Тапсырыспен
LTH0 серия контакторлары үшін фронтальды орындалған көмекші контакты. Контакты 2 қалыпты ашық (НО) және 2 қалыпты жабық (НЗ) контакт топтарын қамтиды. Контакторлардың функционалдығын кеңейтіп, басқару және сигналдау үшін қосымша контакт топтарын қосу арқылы пайдаланады. Ықшам орындалуы контакторының фронтальды бөлігіне қосымша өндеулерсіз оңай орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық параметрлері:
- Контакт топтарының саны: 2НО + 2НЗ
- Форм-факторы: фронтальды бекіту
- Сәйкестігі: Schrack LTH0 серия контакторлары
- Габаритті өлшемдері (ұзын×ені×терен): 45 × 38 × 36 мм
- Салмағы: 0,05 кг
Электр тізбектерінің басқау және қорғау схемаларында көмекші құрал ретінде пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840840940 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 45,00 мм |
| Ені нетто | 38,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлары | Көмекші контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 325 шт., 6500 шт. |