
Уақыт реле, жұлдыз/үшбұрыш LTD0
Артикул: LTZ0YT11--
Аксессуары для контакторов силовых
35 400 ₸
Тапсырыспен
Уақыт реле жұлдыз/үшбұрыш LTD0 — электр двигаундарын жұлдыздан үшбұрышқа ауыстыру операциясын басқару үшін арналған модульды уақыт құрылғысы. Үш фазалы асинхронды электр двигундарында жұмсақ пуск және пусков ағымдарын азайту үшін ұйғарылған.
Негізгі параметрлер:
- Түрі: қосымша құрылғы, уақыт модулі
- Өндіруші: Schrack
- Құ қуаты шығыны: 1,80 W
- Габаритті өлшемдер (УхЕнхТ): 103 × 83 × 23 мм
- Таза салмағы: 0,12 кг
- EAN коды: 9004840839715
Құрылғы басқару станцияларында орнатылып, берілген уақыт кешігігіне жеткен кезде электр двигундарының сарамасы ұстартарының ауысуын автоматтандырады. Өндіріс және коммуналдық қолданыстарында электр двигундарын перегрузкадан қорғау және трансмиссияға механикалық жүктемелерді азайту үшін пайдаланылады.
| EAN коды | 9004840839715 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 103,00 мм |
| Ені (нетто) | 83,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 23,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,12 кг |
| Құ қуаты шығыны | 1,80 W |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Қосымша құрылғы |
| Қосымша құрылғы | Уақыт модулі |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 100 дана |