
RC 110-240VAC модулі, LTD1 контакторы үшін
Артикул: LTZ10001--
Аксессуары для контакторов силовых
7 195 ₸
Тапсырыспен
RC 110-240VAC модулі — LTD1 сериялы контакторлар үшін ток шектеу электрондық модулі. Контактордың ығысуы кезінде бастапқы ток төмендетуге арналған, бұл басқару сызығындағы жұмсақ іске қосуды және электромагниттік сөндіруді қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Ығысуының номиналды кернеуі: 127-240В айналмалы тоқ
- Габаритты өлшемдері: 43×25×9 мм
- Таза салмағы: 0,01 кг
- Өндіруші: Schrack
- Сәйкестігі: LTD1 сериялы контакторлар
- Түрі: электротехникалық жабдықтардың аксессуарлары
Модуль контакторға оңай орнатылады және ерекше баптауды қажет етпейді. Коммутация кезінде ток скачектерінен сенімді қорғау қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840839586 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 43,00 мм |
| Ені (таза) | 25,00 мм |
| Тереңігі (таза) | 9,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,01 кг |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Ток шектеу модулі |
| АС ығысуының кернеуі | 127-240В пер. тоқ |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 700 шт., 14000 шт. |