
24-48VAC варисторлық модулі LTD1 контакторы үшін
Артикул: LTZ10002--
Аксессуары для контакторов силовых
6 190 ₸
Тапсырыспен
Варисторлық модулі индуктивті жүктемелер коммутациясы кезінде LTD1 контакторын өтпелі ашыршындарынан қорғау үшін арналған. Варистор контактор катушкасын өшіргенде пайда болатын импульс кернеудің амплитудасын шектейді және торда электромагниттік кедергілерді азайтады.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 24-48В айналмалы тока
- Мақсаты: LTD1 серасы контакторлары үшін ток ағынын шектеудің модулі
- Конструкциясы: контактор катушкасына тура орнатуға арналған минималды өлшемді ықшам модулі
- Өлшемдері: 43×25×9 мм (ұзындық×ені×тереңдігі)
- Салмағы: 0,01 кг
- Өндіргіші: Schrack
Қолданылуы:
Модулі контактордың индуктивті жүктемелермен (электромагниттер, соленоидтар, трансформаторлар және т.б.) жұмыс істеген кезінде қорғаушы элемент ретінде пайдаланылады. Басқару аппаратурасын бүлдіруі немесе контактордың қызмет ету ұзақтығын қысқартуы мүмкін болатын кернеуліктің өзгерісіне қарсы істеледі.
| EAN-код | 9004840839630 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 43,00 мм |
| Ені нетто | 25,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 9,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,01 кг |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Ток ағынын шектеудің модулі |
| Катушканың кернеу айналмалы тока | 24-48В пер. тока |
| Өндіргіші | Schrack |
| Қораптау | 1 шт., 700 шт., 14000 шт. |