
LTD1 контакторлары үшін механикалық блокирлеу
Артикул: LTZ1W001--
Аксессуары для контакторов силовых
4 614 ₸
Қоймада бар
LTD1 серияси контакторлары үшін механикалық блокирлеу. Өзара сөндіретін контакторлардың бір мезгілде қосылуына қарсы тұру және электрлік схемалардың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету үшін арналған. Өнім контактордың корпусына орнатылатын фиксатор болып табылады.
Техникалық параметрлері:
- Ыңғайлылығы: LTD1 контакторлары
- Мақсаты: механикалық блокирлеу
- Түрі: аксессуар/фиксатор
- Өлшемдері: 121 × 6 × 14 мм
- Салмағы: 0,01 кг
- Орау: 1 дана немесе 500 дана
Блокирлеу қателі операциялардан механикалық қорғау қамтамасыз етеді және электр жабдықтарын басқарудың сенімділігін арттырады. Қарапайым конструкция схеманы қайта істемеу үшін ағымдағы контакторларға оңай орнатуға мүмкіндік береді.
| EAN коды | 9004840841442 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 121,00 мм |
| Таза ені | 6,00 мм |
| Таза тереңдігі | 14,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Фиксатор |
| Орау | 1 дана, 500 дана |