
LTD2 контакторлары үшін механикалық блокирлеу
Артикул: LTZ2W001--
Аксессуары для контакторов силовых
5 805 ₸
Тапсырыспен
LTD2 контакторлары үшін механикалық блокирлеу бір-біріне қайшы келетін контакторларының бір уақытта қосылуын болдырмау үшін арналған. Құрылғы сенімді механикалық бекіту және ұқсамайтын контакторлардың бір уақытта жұмыс істеуіне байланысты электр сызықтарын аварийлік жағдайлардан қорғайды.
Негізгі сипаттамалары:
- Үйлесімділігі: LTD2 сериялы контакторлар
- Өлшемі: 2
- Түрі: Аксессуарлар (бекітпе)
- Габаритті өлшемдері: 121,00 × 7,00 × 14,00 мм
- Таза салмағы: 0,01 кг
- EAN-коды: 9004840841435
- Орау: 1 шт. және 500 шт. фасовкасы қол жетімді
Блокирлеу тікелей контакторларға орнатылады және ондай аппараттарды механикалық өзара әрекет арқылы бір уақытта жұмыс істеудің мүмкіндігін барлықтырады. Ықшам конструкция құрылғыны стандартты электр сызықтарына қосымша өзгерістерсіз интеграциялауға мүмкіндік береді.
| EAN-коды | 9004840841435 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 121,00 мм |
| Таза ені | 7,00 мм |
| Таза тереңдігі | 14,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Бекітпе |
| Орау | 1 шт., 500 шт. |