
LTD2 контакторлары үшін «жұлдыз-үшбұрыш» қосылысы
Артикул: LTZ2Y002--
Аксессуары для контакторов силовых
21 840 ₸
Тапсырыспен
«Жұлдыз-үшбұрыш» қосылысы LTD2 контактор сериясына арналған. Құрылғы үш фазалы асинхронды қозғалтқышты қосу сұлбасын ауыстыру үшін пайдаланылады, бұл пуск ағымын азайтуға және құрал-жабдықтарының ең мөлдік әйдегенуін қамтамасыз етеді. Контактор басқару жүйесіне қосымша компонент ретінде орнатылады.
Негіздік сипаттамалары:
- Сәйкестігі: LTD2 контакторлары
- Өлшем: 2
- Габаритты өлшемі: 110 × 32 × 27 мм
- Массасы: 0,13 кг
- Өндіруші: Schrack
- Компонент түрі: электр жабдығының қосымша модулі
Қолданылуы:
Электр жабдығының қосымша компоненті, қозғалтқыштарды жұмсақ пуск жүйесінің құрамында қолданылады, электромеханикалық құрылғылардың сенімділігі мен ұзақ әрекет істеу мерзімін арттыруға арналған.
| EAN-коды | 9004840839661 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 27,00 мм |
| Ені нетто | 32,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 110,00 мм |
| Массасы нетто | 0,13 кг |
| Өлшемі | 2 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Электр жабдығының қосымша компоненті |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 200 шт. |