
Варисторлық модуль 24-48VAC, LTD3 контакторы үшін
Артикул: LTZ30002--
Аксессуары для контакторов силовых
7 260 ₸
Тапсырыспен
Варисторлық модуль LTD3 сериялы контакторды ондай салудың кезінде сәндіндіктің ішіндегі ағымдарының төмендеуінен және электромагниттік қозғалыстарды қысқалтудың әсерінен қорғау үшін арналған. Модуль контактордың катушкасының паралелі бағытына қосылады және ағым ағындарын және электромагниттік шуылдарды азайтады.
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды кернеу: 24–48 В ағымды ток
- Сәйкестігі: LTD3 сериялы контакторлар
- Функциясы: ауыспалы процестерді шектеу және электроника қорғау
- Өлшемі: 43 × 25 × 9 мм
- Салмағы: 0,01 кг
- Өндіруші: Schrack
Қолданылуы:
Модуль катушка схемасын ажырату кезінде қоршеген газ түзілуін төмендету және модуль электроникасында кері EMF әсерін болдырмау үшін тарату қоршауларында және басқарудың шкафтарында қолданылады. Жинағы ауыстырудың жиілігі жоғары немесе жақындықта сезімтал электроника болған жағдайда контакторының сенімді жұмысы үшін қажетті.
| EAN-коды | 9004840839609 |
|---|---|
| Ұзындық (ақ) | 43,00 мм |
| Ені (ақ) | 25,00 мм |
| Тереңдігі (ақ) | 9,00 мм |
| Салмағы (ақ) | 0,01 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Ток шектеу модулі |
| Катушка кернеуі АС | 24-48В ағымды ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 700 шт., 14000 шт. |