
Көмекші контакт, фронтальды 4НЗ, LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D104--
Аксессуары для контакторов силовых
7 150 ₸
Тапсырыспен
Фронтальды орнату конфигурациясының көмекші контакты 4НЗ (4 қалыптар бойынша жабық контакты) Schrack өндіруші LTD2 және LTD3 сериялы контакторларының функционалдығын кеңейту үшін арнайтылған. Контакт электр ауыстару жүйелерінде қосымша басқару тізбегі және сигнализациясын қамтамасыз етеді.
Мақсаты: LTD2/LTD3 контакторларының контакт жүйелерін кеңейту
Контактты конфигурация: 4НЗ (төрт қалыптар бойынша жабық)
Орнату әдісі: контактордың корпусына фронтальды орнату
Техникалық параметрлері:
- Өлшемі: 3
- Массалық-габаритті сипаттамалары: ұзындығы 39 мм, ені 46 мм, тереңдігі 45 мм
- Таза салмағы: 0,06 кг
- EAN-коды: 9004840840896
Орау және жеткізу:
- Комплектері: 1 шт., 300 шт., 6000 шт.
- Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840840896 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 39,00 мм |
| Таза ені | 46,00 мм |
| Таза тереңдігі | 45,00 мм |
| Таза салмағы | 0,06 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 300 шт., 6000 шт. |