
Көмекші контакт, алдыңғы орындау 3НО+1НЗ, LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D131--
Аксессуары для контакторов силовых
7 150 ₸
Тапсырыспен
Көмекші контакт алдыңғы орнатуымен 3НО+1НЗ конфигурациясы (үш нормаль ашық және бір нормаль жабық контакт). Schrack өндіруші LTD2 және LTD3 серияларының контакторларының функционалдығын кеңейтуге арналған.
Контакт қосымша коммутация мүмкіндіктерін және басқару мен сигнализация жүйелерімен интеграциялануын қамтамасыз етеді. Контакторының алдыңғы бөлігіне орнатылады, бұл техникалық ұстау-тексеруді және диагностиканы жеңілдетеді.
Техникалық параметрлері:
- Контактты конфигурация: 3НО+1НЗ
- Сәйкестігі: контакторлар LTD2, LTD3
- Орнату түрі: алдыңғы
- Стандарт бойынша өлшем: 3
- Өндіруші: Schrack
- Орама: 1 дана немесе 280 дана
| EAN-коды | 9004840840872 |
|---|---|
| Сыртқы ұзындығы | 39,00 мм |
| Сыртқы ені | 46,00 мм |
| Сыртқы тереңдігі | 45,00 мм |
| Сыртқы салмағы | 0,06 кг |
| Өлшем | 3 |
| Түрі | Керек-жарақтар |
| Керек-жарақтары | Көмекші контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орама | 1 дана, 280 дана |