
Көмекші контакт, алдыңғы 2НЗ, LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D402--
Аксессуары для контакторов силовых
4 815 ₸
Тапсырыспен
Екі нормальды ашық контактты (2НЗ) болатын алдыңғы монтаждау көмекші контакты. Schrack өндіктігінің LTD2 және LTD3 сериялы контакторларының функционалдығын кеңейту үшін құрастырылған. Контакт контакторның алдыңғы бетіне орнатылады және электрооборудамент басқару схемаларында қосымша логикалық функцияларды іске асыруға мүмкіндік береді.
Негізгі сипаттамалары:
- Контактты конфигурациясы: 2НЗ (екі нормальды ашық)
- Монтаж түрі: Алдыңғы
- Сәйкестігі: LTD2, LTD3 контакторлары
- Өндіктігі: Schrack
- Өлшемі: 3
- Физикалық өлшемдері: 39 × 46 × 24 мм
- Салмағы: 0,03 кг
- Орау: 1 дана (аналық), 440 дана (өндіктік)
- EAN коды: 9004840841374
Басқару схемаларында көмекші контактар санын көбейту қажет болғанда қолданылатын автоматтау және басқару жүйелеріне арналған жиынтық бөлік.
| EAN коды | 9004840841374 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 39,00 мм |
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 24,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,03 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Өндіктігі | Schrack |
| Орау | 1 дана, 440 дана |