Фото жоқ
Көмекші контакт, алдыңғы 2НО(53/54)+2НЗ(61/62), LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D522--
Аксессуары для контакторов силовых
15 920 ₸
Тапсырыспен
LTD2 және LTD3 сериялы контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін алдыңғы монтажды қамтамасыз ететін көмекші контакт. 2 нормаль ашық контакты (53/54) және 2 нормаль жабық контакты (61/62) ұстап, басқару және қорғау жүйелеріндегі қосымша схемалық шешімдерді іске асыруға мүмкіндік береді.
Негізгі параметрлері:
- Контактар саны: 4 (2НО + 2НЗ)
- Монтаж түрі: алдыңғы
- Сәйкестігі: контакторлар LTD2, LTD3
- Габариттер: 45 × 46 × 39 мм
- Масса: 0,06 кг
- Өлшем: 3
Контактар төмендегідей белгілеу схемасына сәйкес орындалады: 53/54 және 61/62 контактары электромагниттік реле және контакторлардың ГОСТ сәйкес болады. Басқару схемаларын кеңейту қажеттілігінде және электрлі орнату сайманындарында қосымша блокаларды құру кезінде орнату ұсынылады.
| EAN-коды | 9004840936513 |
|---|---|
| Таза ені | 45,00 мм |
| Таза биіктігі | 46,00 мм |
| Таза тереңдігі | 39,00 мм |
| Таза салмақ | 0,06 кг |
| Өлшем | 3 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Орау | 1 дана, 5 дана, 1500 дана |