Фото жоқ
Қосымша контакт, фронтальды 1НО(53/54)+1НЗ(61/62), LTD2, LTD3 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D611--
Аксессуары для контакторов силовых
10 860 ₸
Тапсырыспен
Қосымша фронтальды контакт LTD2 және LTD3 серияларының контакторларының функционалдығын кеңейтуге арналған. Контакт 1НО (қалыпты ашық, контактілері 53/54) + 1НЗ (қалыпты жабық, контактілері 61/62) конфигурациясында орындалады, бұл қосу және өшіру сызықтарын бір мезгілде басқаруға мүмкіндік береді.
Негізгі параметрлер:
- Контактілердің конфигурациясы: 1НО + 1НЗ
- Контактілердің нөмерлері: 53/54 (НО), 61/62 (НЗ)
- Сәйкестігі: LTD2, LTD3 контакторлары
- Орнату: фронтальды бекіту
- Блок өлшемі: 3
- Габарит өлшемдері: 24 × 46 × 39 мм
- Салмағы: 0,03 кг
- Орамасы: 5 дана, 25 дана, 11000 дана
- EAN-коды: 9004840936506
Қосымша контакт басқару және сигналдау сызықтарында басқарудың сызықтарының коммутациясының мүмкіндіктерін кеңейтуге арналған сұлба-сымдарында пайдаланылады.
| EAN-коды | 9004840936506 |
|---|---|
| Ені нетто | 24,00 мм |
| Биіктігі нетто | 46,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 39,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,03 кг |
| Өлшемі | 3 |
| Түрі | Қосымшалар |
| Қосымшалар | Қосымша контакт |
| Орамасы | 5 дана, 25 дана, 11000 дана |