
Көмекші контакт, бүйін қабырғасы 2, 1НО+1НЗ, LTD2, LTD3, LTD4 контакторлары үшін
Артикул: LTZ3D811--
Аксессуары для контакторов силовых
9 055 ₸
Тапсырыспен
1НО+1НЗ конфигурациясындағы бүйін қабырғасы өмегі болатын көмекші контакт (бір нормаль ашық ыза және бір нормаль жабық ыза). Schrack өндіргіші LTD2, LTD3, LTD4 сериясындағы контакторлардың функционалдығын кеңейту үшін арналған.
Техникалық параметрлер:
- Контактты конфигурация: 1НО + 1НЗ
- Үйлесімділігі: LTD2, LTD3, LTD4 контакторлары
- Орнату әдісі: бүйін бекітпесі (2-серия)
- Габаритті өлшемдері: 77 × 77 × 15 мм
- Салмағы: 0,04 кг
- EAN-коды: 9004840839746
Модульды орындалуы электр жабдығын басқару сызығына көмекші контактыны жылдам интеграциялауға мүмкіндік береді. Қосымша басқару сызықтарын, сигналдарын және құлыптаудың механизмін ұйымдастыру үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840839746 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 77,00 мм |
| Ені нетто | 77,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 15,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,04 кг |
| Өлшемі | 4 |
| Түрі | Сыртқы аймақ |
| Сыртқы аймақ | Көмекші контакт |
| Өндіргіші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 114 шт. |