
LTD4 контакторы үшін қосалқы клемма
Артикул: LTZ40002--
Аксессуары для контакторов силовых
54 900 ₸
Тапсырыспен
LTD4 контакторы үшін қосалқы клемма күшті сызықтарды және басқару контурларын қосу үшін арналған. Бұл компонент өткізгіштердің контактор жүйесіне қауіпсіз және тұрақты қосылуын қамтамасыз етеді. Өндіріс Schrack шіркеуі электротехникалық стандарттарының талаптарына сәйкес жүргізілген.
Техникалық сипаттамалары:
- Өлшемі: 4
- Өнімнің түрі: Контактор аксессуарлары
- Өндіруші: Schrack
- Габаритті өлшемдер (нетто): 117 × 44 × 116 мм
- Нетто салмағы: 0,48 кг
- EAN коды: 9004840840452
- Комплектация: 1 дана және 19 дана паковка бойынша қол жетімді
| EAN коды | 9004840840452 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 117,00 мм |
| Ені (нетто) | 44,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 116,00 мм |
| Нетто салмағы | 0,48 кг |
| Өлшемі | 4 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Қосалқы клемма |
| Өндіруші | Schrack |
| Паковка | 1 шт., 19 шт. |