
LTD4, LTD5, LTD6 контакторлары үшін механикалық блокировка
Артикул: LTZ4W001--
Аксессуары для контакторов силовых
21 330 ₸
Тапсырыспен
Блокировка LTD4, LTD5 және LTD6 сериялы контакторлар үшін арналған механикалық құрылғы. Құрылғы контактыларды физикалық түрде бекітіп, сәйкеспес тізбектердің бір мезгілде жабылуына жол бермейді. Өндіктіліктің жоғары талаптары бар жүйелер мен коммутацияның сенімді болуын қажет ететін жүйелерде пайдаланылады. Ықшам құрылымы блокировканы контактордың корпусына қосымша орнау орнысыз тікелей интеграциялау мүмкіндігін береді.
| EAN-коды | 9004840841404 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 70,00 мм |
| Таза ені | 76,00 мм |
| Таза тереңдігі | 50,00 мм |
| Таза салмағы | 0,11 кг |
| Өлшемі | 6 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Фиксатор |
| Орау | 1 шт., 70 шт. |