
LTD5 қосалқы аппаратының қосу клеммасы
Артикул: LTZ50002--
Аксессуары для контакторов силовых
55 990 ₸
Тапсырыспен
Schrack өндіктігінің LTD5 қосалқы аппаратының қосу клеммасы. LTD5 сериясының қосалқы аппараттарының контактыларын электрлік түрде сенімді қосуға арналған. Клемма өткізгіштердің сенімді және тұрақты қосылуын, контактты қысымның кепілдендірілген болуын қамтамасыз етеді. Оксидтену және коррозияға қарсы түрлі материалдардан жасалған. Өндіс электрлік құрылымдарында және басқару жүйелерінде қолданылады.
Негізгі параметрлері:
- Өлшемі: 5
- Өндіруші: Schrack
- Түрі: Қосалқы аппаратының принадлежность
- Таза салмағы: 0,66 кг
- Габаритты өлшемі (Д × Е × В): 133 × 30 × 117 мм
- EAN коды: 9004840840315
- Орамдау нұсқалары: 1 дана, 19 дана
| EAN коды | 9004840840315 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 117,00 мм |
| Таза ені | 30,00 мм |
| Таза тереңдігі | 133,00 мм |
| Таза салмағы | 0,66 кг |
| Өлшемі | 5 |
| Түрі | Принадлежность |
| Принадлежность | Қосу клеммасы |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 19 дана |