
1 / 8
1 / 8
Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток
Артикул: LZDC09B3--
9 580 ₸
Қоймада бар
Үш полюсты байланыстырғыш ауыспалы ток асинхронды электрмоторлары мен күш тізбегін ажырау үшін ойластырылған. 400 В AC кернеуінде 4 кВт номиналды қуатына есептелген және AC-3 санатында 9 А номиналды тоқының есебінен.
Негізгі сипаттамалары:
- Басты контактылары: 3 жабатын контакт (3NO)
- Қосалқы контактылары: 1 жабатын + 1 ашатын контакт (1NO+1NC)
- Басқару кернеуі (катушка): 230 В ауыспалы ток
- Номиналды ток: 9 А AC-3/400 В кезінде
- Рұқсат етілген ток: 25 А дейін AC-1/690 В кезінде
- Тұтынатын қуаты: 8,6 Вт
- Өлшемі: Classic (компакт DIN-рельсіне орнату)
- Жұмыс температура ауқымы: -25°C-тан +40°C-қа дейін
Конструктивтік өлшемдері:
- Ені: 45,5 мм
- Биіктігі: 87,0 мм
- Тереңдігі: 118,0 мм
- Массасы: 0,34 кг
Байланыстырғыш Schrack компаниясының өндіктеу құруы және жеке тұтынуға немесе 90 даналық орауларда жеткізіледі. Құрылғы өндіректік және коммуналдық желілерінде электромоторлар мен күш жүктемелерінің сенімді басқарылуын қамтамасыз етеді.
| EAN коды | 9004840025040 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50 мм |
| Биіктігі нетто | 87,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 118,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 8,60 Вт |
| Мин. қоршеген ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. қоршеген ортаның температурасы | 40°C |
| Түрі | Байланыстырғыш |
| Катушканың АС кернеуі | 230 В пер. тока |
| Номиналды ток | 9 A |
| Құрылғы | Байланыстырғыш |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9 A |
| Номиналды ток AC-1/690В | 25 A |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 4 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Басты контактылары | 3 жабатын контакт |
| Қосалқы контактыларын қосу | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |
- Фото 1: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 2.9 MB)
- Фото 2: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 2.4 MB)
- Фото 3: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 3.3 MB)
- Фото 4: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 3.5 MB)
- Фото 5: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 3.1 MB)
- Фото 7: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 3.0 MB)
- Фото 8: Байланыстырғыш 3-полюсты, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/230В ауыспалы ток (JPG, 3.5 MB)