
Контактор 3-полюсный, 4кВт/9А/1НО+1НЗ/24В постоянный ток
Артикул: LZDC09B5--
17 980 ₸
Тапсырыспен
3-полюсті контактор өндіріс орнатындарында ауыспалы ток тізбегін коммутациялау үшін арналған. Басқару электромагниттік ығысқан арқылы 24В тұрақтыток түрінде жүзеге асырылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілері: 3 жабатын (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 жабатын + 1 ашатын (1NO+1NC)
- Номиналды ток: 9A (AC-3/400В кезінде)
- Номиналды қуаты: 4кВт (AC-3/400В кезінде)
- Ток AC-1/690В: 25A
- Басқару кернеуі: 24В тұрақты ток
- Қолдану санаты: AC-3 (асинхронды қозғалтқыштарды жүктеме астында іске қосу және тоқтату)
Физикалық параметрлері:
- Өлшемі: Classic (компактты DIN-рейльге орнату)
- Таза өлшемдері: 45.5 × 118 × 87 мм (Е × Т × Б)
- Массасы: 0.37 кг
- Ұстап түру кезінде тұтынуы: 8.6W
Пайдалану шарттары:
- Температуралық диапазоны: -25°C дан +40°C дейін
- Өндіруші: Schrack (Австрия электротехника өндіруші)
- EAN: 9004840610970
Орау: жеке (1 шт.) және сауда (90 шт.)
| EAN-коды | 9004840610970 |
|---|---|
| Ені нетто | 45.50мм |
| Биіктігі нетто | 87.00мм |
| Тереңдігі нетто | 118.00мм |
| Массасы нетто | 0.37кг |
| Қуат жоғалуы | 8.60W |
| Ең төмен айналадағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналадағы температура | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Ығысқан кернеуі DC | 24V |
| Номиналды ток | 9A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9A |
| Номиналды ток AC-1/690В | 25A |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 4кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакті |
| Қосы болған көмекші контактілері | 1 жабатын контакті + 1 ашатын контакті |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 90 шт. |