
1 / 8
1 / 8
Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ
Артикул: LZDC12B5--
19 900 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Classic үш полюсті контактор асинхронды двигательлер мен өнеркәсіптік электр жабдығын ажыратуға арналған. Контактор 24ВДҚ басқару орамасымен жабдықталған және 400В кернеу кезінде 5,5 кВт номиналды қуатын өндіреді (AC-3). Негіздегі коммутациялық топ 3 жабатын контактылы асы схемасынан тұрады. Қосымша 1 жабатын және 1 ашатын көмекші контактылары басқару сызықтары мен сигналдау сызықтарын құру үшін ұсынылған.
Техникалық параметрлер:
- AC-3/400В кезінде номиналды ток: 12А
- AC-1/690В кезінде номиналды ток: 25А
- Істеу температурасының диапазоны: −25°C дан +40°C қа дейін
- Орама сыйымталуының қуаты: 10Вт
- Габаритті өлшемдер (ЕнхБхТ): 45,5 × 87 × 118 мм
- Массасы: 0,34 кг
CUBICO Classic контактор модульды басқару жүйелерімен үйлесімді және стандартты DIN-рельске орнатуға болады. Орындалуы өнеркәсіптік жағдайда жиі коммутациялар кезінде сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
| EAN-код | 9004840610987 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,50 мм |
| Биіктігі (нетто) | 87,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 118,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,34 кг |
| Қуат шығыны | 10,00 Вт |
| Мин. айналасындағы температура | −25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Орама кернеуі ДҚ | 24В |
| Номиналды ток | 12А |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 12А |
| Номиналды ток AC-1/690В | 25А |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 5,5 кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негіздегі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Көмекші контактыларын қосу | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 бірлік, 90 бірлік |
- Фото 1: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 3.2 MB)
- Фото 2: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 1.8 MB)
- Фото 3: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 3.0 MB)
- Фото 4: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 2.9 MB)
- Фото 5: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 2.8 MB)
- Фото 7: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 2.9 MB)
- Фото 8: Контактор 3-полюсті, CUBICO Classic, 5,5кВт, 12А, 1НӘ+1НҚ, 24ВДҚ (JPG, 3.0 MB)