
1 / 8
1 / 8
Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС
Артикул: LZDC32B0--
23 190 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсті контактор CUBICO Classic сериясы 400В кернеулі ауыспалы ток сызықтарын қосу-ажырату үшін арналған. Контактор AC-3 категориясында 32A номиналды токы үшін есептелген (асинхронды электродвигундарды іске қосу және тежеу) және 15кВт қуаттағы жүктеме қосу-ажырату қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Ору катушкасының кернеуі: 24В ауыспалы ток (АС)
- Негізгі контактілері: 3 бұзылмайтын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 бұзылмайтын + 1 бұзылатын контакт (1NO+1NC)
- Номиналды ток: AC-3/400В кезінде 32A
- Ең жоғарғы ток: AC-1/690В кезінде 50A
- Номиналды қуаттылығы: AC-3/400В кезінде 15кВт
- Қуат шығыны: 28,40Вт
Климаттық сипаттамалары:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C-ден +40°C-ге дейін
Физикалық өлшемдері:
- Ені: 45,50мм
- Биіктігі: 97,00мм
- Тереңдігі: 141,00мм
- Салмағы: 0,44кг
CUBICO Classic сериясының контакторы компактты корпусында орындалған стандартты Classic өлшеміне және DIN-релске орнатуға арналған. Бұл өнім Schrack компаниясы өндіреді және 1 немесе 42 бөлігі бірлеген орамасында жеткізіледі. EAN-коды: 9004840025132.
| EAN-коды | 9004840025132 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,50мм |
| Биіктігі (нетто) | 97,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 141,00мм |
| Салмағы (нетто) | 0,44кг |
| Қуат шығыны | 28,40Вт |
| Ең төмен айналамалық температура | -25°C |
| Ең жоғарғы айналамалық температура | 40°C |
| Түрі | Контактор |
| Ору катушкасының АС кернеуі | 24В пер. тока |
| Номиналды ток | 32А |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-3/400В | 32А |
| Номиналды ток AC-1/690В | 50А |
| Номиналды қуаттылығы AC-3/400В | 15кВт |
| Өлшемі | Classic |
| Негізгі контактілері | 3 бұзылмайтын контакт |
| Қосымша контактілері | 1 бұзылмайтын контакт + 1 бұзылатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 бөлік, 42 бөлік |
- Фото 1: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.9 MB)
- Фото 2: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.8 MB)
- Фото 3: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.9 MB)
- Фото 4: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 3.0 MB)
- Фото 5: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 3.0 MB)
- Фото 7: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.8 MB)
- Фото 8: Контактор 3-полюсный, CUBICO Classic, 15кВт, 32А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.7 MB)