
1 / 8
1 / 8
Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС
Артикул: LZDC38B0--
23 190 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Classic серия сөндіру қосқышы асинхронды электр двигательдерін және басқа да қуатты жүктемелерді өндірістік ауыспалы ток желілерінде басқаруға арналған. Қосқышы 400В (AC-3) кернеуінде 38А номиналды токқа есептеліп, 18,5кВт номиналды қуатын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Басқару катушкасының кернеуі: 24В ауыспалы ток
- Басты контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 жабатын + 1 ашатын (1NO+1NC)
- AC-1/690В номиналды тока: 50А
- Қуат сығындысы: 40,80В
- Істеу температура аралығы: -25°С ден +40°С ге дейін
- Өлшемдері: 45,5 × 141 × 97 мм
- Салмағы: 0,44 кг
CUBICO Classic қосқышы минималды энергия сығындысымен қуатты тізбектерді сенімді ауыстыруды қамтамасыз етеді. Корпус конструкциясы таралау шкафтарында және басқару панельдерінде ықшам орналастыруға мүмкіндік береді. DIN-рельске стационарлық монтажға арналған.
| EAN-коды | 9004840025156 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,50мм |
| Биіктігі нетто | 97,00мм |
| Тереңдігі нетто | 141,00мм |
| Салмағы нетто | 0,44кг |
| Қуат сығындысы | 40,80W |
| Ең төмен сыртқы температурасы | -25°C |
| Ең жоғары сыртқы температурасы | 40°C |
| Түрі | Қосқышы |
| АС катушка кернеуі | 24В пер. ток |
| Номиналды ток | 38A |
| Құрылғысы | Қосқышы |
| AC-3/400В номиналды тока | 38A |
| AC-1/690В номиналды тока | 50A |
| AC-3/400В номиналды қуаты | 18,5kW |
| Өлшемі | Classic |
| Басты контактілері | 3 жабатын контакт |
| Қоса түсіктірілген көмекші контактілері | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 42 шт. |
- Фото 1: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 3.1 MB)
- Фото 2: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.9 MB)
- Фото 3: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.9 MB)
- Фото 4: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 3.0 MB)
- Фото 5: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 1.8 MB)
- Фото 6: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.7 MB)
- Фото 7: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 2.8 MB)
- Фото 8: Қосқышы 3-полюсті, CUBICO Classic, 18,5кВт, 38А, 1NO+1NC, 24В АС (JPG, 3.0 MB)