
CUBICO High 22кВт/AC3/50А/1НО+1НЗ контакторы 24VAC катушкасы
Артикул: LZDH50B0--
46 050 ₸
Тапсырыспен
CUBICO High контакторы үш фазалық асинхронды электр қозғалтқыштары және ауыспалы ток желілеріндегі резистивті жүктемелерді ажыратуға арналған. Аппарат 22 кВт номиналды қуатта және 400 В кернеуінде AC-3 қолдану категориясында электр құралдарын сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 50 А
- Катушканың кернеуі: 24 В AC
- Контакт жүйесі: 1 ұстайтын контакт (НО) + 1 істеген контакт (НЗ)
- Қолдану категориясы: AC-3 (асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосу және ажырату)
- 400 В AC-3 кезіндегі номиналды қуаты: 22 кВт
- Қуат шығыны: 48 Вт
- Жұмыс температура диапазоны: −25 °C-тен +60 °C-ке дейін
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 77 мм
- Биіктігі: 122,5 мм
- Тереңдігі: 118 мм
- Салмағы: 1,2 кг
CUBICO High серияның контакторлары өндіріс орнатулары және бөлу шкафтарында жоғары сенімділік қамтамасыз етеді. Механикалық және климаттық әсерлерге төзімді, орта кернеуді электр құралдарының стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
| EAN-коды | 9004840025415 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 77,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 122,50 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 118,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 1,20 кг |
| Қуат шығыны | 48,00 В |
| Орта ортасының минималды температурасы | −25 °C |
| Орта ортасының максималды температурасы | 60 °C |
| Өлшемі | High |
| Түрі | Контактор |
| АС катушка кернеуі | 24 В ауыспалы тока |
| Номиналды ток | 50 А |
| AC-3/400 В номиналды қуаты | 22 кВт |
| Орау | 1 шт., 20 шт. |