
Контактор CUBICO High 37кВт/AC3/80А/1НО+1НЗ катушка 24VAC
Артикул: LZDH80B0--
71 450 ₸
Тапсырыспен
CUBICO High контакторы — электромагниттік ауыстырғыш аппарат болып табылады, ол айнымалы ток желілеріндегі үш фазалы асинхронды электрмоторлар мен жүктемелерді басқару және ауыстыру үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды қуат (AC-3/400В): 37 кВт
- Номиналды ток: 80 А
- Катушка кернеуі: 24 В айнымалы ток
- Контактілар: 1 қалыпты ашылған (1НО) + 1 қалыпты тұйық (1НЗ)
- Қуат шығыны: 62,80 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: −25 °C-тен +60 °C-ке дейін
Физикалық өлшемдер:
- Ені: 87 мм
- Биіктігі: 130 мм
- Тереңдігі: 127 мм
- Салмағы: 1,53 кг
Қолдану: Контактор тарату щиттерінің, электрпривод басқару шкафтарының, станоктар мен өндіріс жабдықтарының құрамында электрмоторларды іске қосу, тоқтату және қайта қосу үшін қолданылады. AC-3 қолдану категориясы жүктемені ажырату арқылы моторларды басқаруға сәйкес келеді.
Орау: 1 бірлік немесе 16 бірліктік орауда жеткізіледі.
| EAN коды | 9004840025453 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 87,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 130,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 127,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 1,53 кг |
| Қуат шығыны | 62,80 Вт |
| Ең төмен айналалық температура | −25 °C |
| Ең жоғары айналалық температура | 60 °C |
| Өлшемі | High |
| Түрі | Контактор |
| АС катушка кернеуі | 24 В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 80 А |
| AC-3/400В номиналды қуаты | 37 кВт |
| Орау | 1 бірлік, 16 бірлік |