
1 / 9
1 / 9
CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI
Артикул: LZDM0613--
7 630 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini сериясының ықшам электромагниттік контакторы айнымалы ток сұрыларын коммутациялау үшін өндірістік қолданбаларда қолданылады. Құрылғы 400В AC кернеуінде (AC-3 санаты) 6А номиналды тоқына және 2,2 кВт номиналды қуатына арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілері: негізгі сұрыға арналған 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілері: сигнализация және басқаруға арналған 1 жабатын контакт (NO)
- Катушканың кернеуі: айнымалы тоқтың 230В
- Ең жоғары ток AC-1/690В: 20А
- Катушканың пысықтау: 6,70W
Физикалық параметрлері:
- Өлшем: Mini (ықшам орындалуы)
- Габариттер: 46×59×58 мм
- Салмақ: 0,18 кг
- Іс істеу температурасының ауқымы: -25°C ден +60°C қа дейін
Контактор асинхронды электродвигундердің түсін жылдам іске қосуға және автоматтау және басқару жүйелерінде индуктивті жүктемелерді коммутациялауға арналған. DIN-рейкімен үйлесімді. Өндіруші: Schrack.
| EAN-код | 9004840024555 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00мм |
| Биіктігі нетто | 59,00мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00мм |
| Салмағы нетто | 0,18кг |
| Қуат шығыны | 6,70W |
| Минималды қоршаған температура | -25°C |
| Максималды қоршаған температура | 60°C |
| Өлшем | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 жабатын контакт |
| Катушканың AC кернеуі | 230В пер. тоқ |
| Номиналды ток | 6A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 6A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 2,2kW |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 108 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 715 KB)
- Фото 2: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.5 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 3.1 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.8 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 3.0 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.4 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.8 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.4 MB)
- Фото 9: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6А/1NO контакторы 230VAC SpoolI (JPG, 2.8 MB)