
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор
Артикул: LZDM0615--
12 920 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini сериясының компактты электромагниттік контакторы өндіістік қосымшалардағы айнымалы ток схемаларын қосуға арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды қуаты: AC-3/400В кезінде 2,2 кВт
- Номиналды тогы: 6А (AC-3/400В), 20А (AC-1/690В)
- Негізгі контактілері: 3 құйма контакт
- Көмекші контактілері: 1 құйма контакт (1NO)
- Катушканың кернеуі: 24 В тұрақты ток
- Тұтынуы: 4,20 Вт
Габариттері және салмағы:
- Өлшемі: 46 × 59 × 70 мм
- Таза салмағы: 0,27 кг
- EAN коды: 9004840024593
Пайдалану шарттары:
- Температура ауқымы: −25 °C ден +60 °C дейін
- Қорғау дәрежесі: осындай сыныптың контакторларына типтік
Комплектісі және орау:
Контактор Schrack өндіруші тарапынан 1 дана және тасымалдау торбасында 84 дана болып орақты.
| EAN коды | 9004840024593 |
|---|---|
| Таза ені | 46,00 мм |
| Таза биіктігі | 59,00 мм |
| Таза тереңдігі | 70,00 мм |
| Таза салмағы | 0,27 кг |
| Қуат шығыны | 4,20 Вт |
| Орта ортамының мин. температурасы | −25 °C |
| Орта ортамының макс. температурасы | 60 °C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосамын көмекші контактілері | 1 құйма контакт |
| DC катушка кернеуі | 24 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 А |
| Номиналды ток AC-3/400В | 6 А |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 2,2 кВт |
| Негізгі контактілері | 3 құйма контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 84 дана |
- Фото 1: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NO 24VDC құрамында контактор (JPG, 1.8 MB)