
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы
Артикул: LZDM0620--
7 630 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini миниатюрлы контактор айнымалы ток желілеріндегі асинхронды электр қозғалтқыштары мен индуктивтік жүктемелерді коммутациялау үшін арнайтталған.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды құрылым: AC-3/400В кезінде 2,2 кВт
- Номиналды ток: AC-3/400В кезінде 6 А
- Номиналды ток AC-1/690В: 20 А
- Катушка кернеуі: 24 В айнымалы ток (AC)
- Негізгі контактілері: 3 жабатын (3NC)
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт (1NC)
- Өлшем класы: Mini
- Қуат шығыны: 6,3 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-тен +60°C-ге дейін
Габарит өлшемдері (орамасыз):
- Ені: 46 мм
- Биіктігі: 59 мм
- Тереңдігі: 58 мм
- Таза салмағы: 0,18 кг
Өндіруші: Schrack
EAN-коды: 9004840024586
Контакторның ықшам корпусы және төмен энергия тұтынуы DIN-релсіге орнату ыңғайлылығын және щит жабдығындағы жылу ығындықырын азайтуды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840024586 |
|---|---|
| Ені неттосы | 46,00 мм |
| Биіктігі неттосы | 59,00 мм |
| Тереңдігі неттосы | 58,00 мм |
| Таза салмағы | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 6,30 Вт |
| Орта температурасының ең төмені | -25°C |
| Орта температурасының ең көп | 60°C |
| Өлшем | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Катушка AC кернеуі | 24 В пер. ток |
| Номиналды ток | 6 A |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 6 A |
| Номиналды құрылым AC-3/400В | 2,2 кВт |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 108 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 2.2кВт/AC3/6A/1NC контактор 24VAC катушкасы (JPG, 1.8 MB)