
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы
Артикул: LZDM0623--
7 630 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini сериясының ықшам электромагниттік контакторы айнымалы ток сызықтарының және басқа да өндіктік жүктемелердің коммутациясы үшін ұйғарылған. Контактор ықшам корпусінде орындалған және айнымалы ток сызықтарының сенімді басқарылуын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды құрылымы: 2,2 кВт (AC-3/400В)
- Номиналды ток: 6 А (AC-3/400В)
- Номиналды ток 690 В кезінде: 20 А (AC-1)
- Катушка кернеуі: 230 В айнымалы ток
- Негізгі контактілер: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілер: 1 ашатын контакт (1NC)
- Қуат шығыны: 6,3 Вт
Өлшемі және салмағы:
- Ені: 46 мм
- Биіктігі: 59 мм
- Тереңдігі: 58 мм
- Таза салмағы: 0,18 кг
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температуралық ауқымы: -25°C-тан +60°C-қа
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840024562
Контактор түгі ықшамдылық пен сенімділік талабының бар болуы барлық тақырыптарда және автоматтау жүйелерінде орнатуға сәйкес.
| EAN-коды | 9004840024562 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Биіктігі нетто | 59,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00 мм |
| Таза салмағы | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 6,30 Вт |
| Айналасындағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның макс. температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосылған көмекші контактілер | 1 ашатын контакт |
| Катушка кернеуі АС | 230В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 6 А |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 А |
| Номиналды ток AC-3/400В | 6 А |
| Номиналды құрылымы AC-3/400В | 2,2 кВт |
| Негізгі контактілер | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 75 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 2,2кВт/AC3/6A/1NC катушка 230VAC контакторы (JPG, 1.8 MB)