
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC
Артикул: LZDM0625--
12 920 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini миниатюрлы контактысы аймақтық қосу болатындықтарында және бөлінетін жүйелерде айналу ток тізбектерін ығысуға арналған. Құрылғы ықшам конструкциясы және тиімді электромагниттік жүйесінің арқасында электрлік жүктемелерді сенімді басқаруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды қуаты: 2,2 кВт AC-3/400В кезінде
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт
- Номиналды тогы: 6A AC-3/400В кезінде; 20A AC-1/690В кезінде
- Ығысу кернеуі: 24VDC
- Өлшемі: Mini (ықшам корпусы 46×59×70 мм)
- Қуат сығындысы: 3,80 W
- Жұмыс температурасының ауқымы: −25°C-ден +60°C-ге дейін
- Салмағы: 0,27 кг
- Өндіруші: Schrack
CUBICO Mini контактысы функционалдығын барынша сақтап, функционалдығын барынша сақтап, шектеулі орында орнату үшін идеалды. Сенімді конструкция әртүрлі климаттық жағдайларда ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840024609 |
|---|---|
| Ені брутто | 46,00 мм |
| Биіктігі брутто | 59,00 мм |
| Тереңдігі брутто | 70,00 мм |
| Салмағы брутто | 0,27 кг |
| Қуат сығындысы | 3,80 W |
| Сыртқы ортаның минимум температурасы | −25°C |
| Сыртқы ортаның максимум температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактысы |
| Ығысу көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Катушканың DC кернеуі | 24V |
| Номиналды тог | 6A |
| Құрылғы | Контактысы |
| Номиналды тог AC-1/690В | 20A |
| Номиналды тог AC-3/400В | 6A |
| Номиналды қуаты AC-3/400В | 2,2 кВт |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 84 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.5 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.5 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.3 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.0 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini контактысы 2.2кВт/AC36A/1NC ығысу 24VDC (JPG, 2.4 MB)