
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы
Артикул: LZDM0910--
7 970 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini электромагниттік контактры өндіріс ауыспалы ток желілерінде үш фазалы тізбектерді коммутациялау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды қуат (AC-3/400В): 4 кВт
- Номиналды ток (AC-3/400В): 9 A
- Номиналды ток (AC-1/690В): 20 A
- Ығыс кернеуі: 24 В ауыспалы ток (50/60 Гц)
- Негізгі контактылар: 3 жабатын контакт
- Қосалқы контактылар: 1 жабатын контакт (1NO)
- Қуат шығыны: 7,80 W
Физикалық сипаттамалар:
- Сериясы: CUBICO Mini
- Өлшемдері (ШхВхТ): 46 × 59 × 58 мм
- Таза салмағы: 0,18 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840024630
Пайдалану шарттары:
- Қоршеген аймақтың температура ауқымы: −25 °C-тан +60 °C-қа дейін
CUBICO Mini контактры ауыспалы ток электр ондайындарын және басқа индуктивті жүктемелерді автоматтау және басқару жүйелерінде тікелей басқару үшін арналған. Ықшам өлшемдері оны орын шектеулі орнатулыларда пайдалануға мүмкіндік береді.
| EAN-коды | 9004840024630 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Биіктігі нетто | 59,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00 мм |
| Таза салмағы | 0,18 кг |
| Қуат шығыны | 7,80 W |
| Ең төменгі қоршеген температурасы | -25°C |
| Ең жоғарғы қоршеген температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосалқы контактыларын қосу | 1 жабатын контакт |
| Ығыс кернеуі АС | 24 В ауыспалы тока |
| Номиналды ток | 9 A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9 A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 4 кВт |
| Негізгі контактылар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 108 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 2.4 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini 4кВт/AC3/9A/1NO контактры, 24VAC ығысы (JPG, 2.2 MB)