
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы
Артикул: LZDM0913--
7 970 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini сериясының компактты контактор айнымалы токтың үш фазалық тізбегін коммутациялауға арналған. Аппарат 400В кернеуінде AC-3 санатында 9А номиналды тоққа есептелген, бұл 4кВт кернеуінде түрлендіруге сәйкес келеді. Басқару орамасы 230В AC кернеуінде жұмыс істейді.
Негізгі сипаттамалары:
- Басты контактілері: 3 қосатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 қосатын контакт (1NO)
- Номиналды ток AC-1/690В: 20A
- Номиналды ток AC-3/400В: 9A
- Қуат шығыны: 7,80W
- Температура ауқымы: -25°C-ден +60°C-ге дейін
Геометриялық параметрлері:
- Өлшемі: Mini (компактты корпус)
- Габаритлері: 46×59×58 мм (ені×биіктігі×тереңдігі)
- Салмағы: 0,18 кг
- EAN коды: 9004840024616
Аппарат DIN-рейкаға орнатуға арналған. Өндіргені — жоғары сенімділігімен танымал австриялық Schrack компаниясы. Контактор үш фазалы электрөндіктерді, сорпылы станциялар және өндіскілік және коммуналдық желілердегі басқа да жабдықтарды басқаруға арналған.
| EAN коды | 9004840024616 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00мм |
| Биіктігі нетто | 59,00мм |
| Тереңдігі нетто | 58,00мм |
| Салмағы нетто | 0,18кг |
| Қуат шығыны | 7,80W |
| Айналасындағы ең аз температура | -25°C |
| Айналасындағы ең көп температура | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосалқы контактілерін қосу | 1 қосатын контакт |
| Орама кернеуі АС | 230В пер. тока |
| Номиналды ток | 9A |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20A |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9A |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 4kW |
| Басты контактілері | 3 қосатын контакт |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 шт., 108 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini контактор 4кВт/AC3/9А/1NO 230VAC орамасы (JPG, 1.8 MB)