
CUBICO Mini Контакторы 4кВт/AC3/9А/1NO катушка 24VDC
Артикул: LZDM0915--
12 920 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini контакторы үш фазалы асинхронды электр двигундарын және өзге де электр жүктемелерін тура ағындағы және ауырдағы ағындағы басқару схемаларында ауыстыруға арналған.
Негіздемелік сипаттамалары:
- Номиналды құдırет: 4 кВт (AC-3/400В)
- Номиналды ток: 9 А (AC-3/400В), 20 А (AC-1/690В)
- Негіздік контактылары: 3 жабатын
- Қосымша контактылары: 1 жабатын контакт (1NO)
- Катушканың кернеуі: 24 В DC
- Температура ауқымы: -25°C-тан +60°C-ке дейін
- Қуат шығыны: 5,30 W
Өлшемдері және массасы:
- Сериясы: Mini
- Ені: 46 мм
- Биіктігі: 59 мм
- Тереңдігі: 70 мм
- Таза масса: 0,27 кг
Қолдану:
Ыстық CUBICO Mini контакторы электр двигундарын басқару және қорғау үшін қолданылады, өндіріс орнатқылары, желдету жүйелері, сорап агрегаттары және төмен энергия тұтынуымен сенімді ауыстыруды талап ететін өзге де электротехникалық құрылғылар сияқты жүйелерде қолданылады.
Жеткізілуі:
- 1 шт. немесе 84 шт.
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840024654
| EAN коды | 9004840024654 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00 мм |
| Биіктігі нетто | 59,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 70,00 мм |
| Таза масса | 0,27 кг |
| Қуат шығыны | 5,30 W |
| Айналасындағы орта сутамасының минимумы | -25°C |
| Айналасындағы орта сутамасының максимумы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қосымша контактыларды ешектеу | 1 жабатын контакт |
| Катушка кернеуі DC | 24 В |
| Номиналды ток | 9 А |
| Құрылғысы | Контактор |
| Номиналды ток AC-1/690В | 20 А |
| Номиналды ток AC-3/400В | 9 А |
| Номиналды қуат AC-3/400В | 4 кВ |
| Негіздік контактылары | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орама | 1 шт., 84 шт. |