
1 / 8
1 / 8
CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC
Артикул: LZDM0925--
12 920 ₸
Тапсырыспен
CUBICO Mini миниатюрлі контактор айналмалы тоқты сигналдау схемаларын ағындау үшін арнайтан құрылған. Құрылғы 4 кВт номиналды күшімен және 400В AC-3 кернеуінде электрлік қозғалтқыштар мен басқа электрлік жабдықтарды сенімді басқаруын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- AC-3/400В номиналды ағыны: 9A
- AC-1/690В номиналды ағыны: 20A
- AC-3/400В номиналды күші: 4кW
- Ағыс кернеуі: 24VDC
- Негізгі контактілері: 3 жабылмайтын контакт
- Қосымша контактілері: 1 ашылмайтын контакт
- Қуат шығыны: 4,60W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C түнінен +60°C дейін
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Корпустың өлшемі: 46 × 70 × 59 мм (ені × тереңдігі × биіктігі)
- Таза салмағы: 0,27 кг
- EAN коды: 9004840024661
Компактты конструкция контакторды бөлінгі шкафтарына және щиттік орнатуларына оңай интеграциялауға мүмкіндік береді. Температураның кең диапазонында тұрақты жұмыс істеу құрылғыны қоршеген ортасында да, қоршеген ортасында да өндіктік бөлмелерінде де қолдануға мүмкіндік береді. Өндіруші: Schrack.
| EAN коды | 9004840024661 |
|---|---|
| Ені нетто | 46,00мм |
| Биіктігі нетто | 59,00мм |
| Тереңдігі нетто | 70,00мм |
| Таза салмағы | 0,27кг |
| Қуат шығыны | 4,60W |
| Ортасының мин. температурасы | -25°C |
| Ортасының макс. температурасы | 60°C |
| Өлшемі | Mini |
| Түрі | Контактор |
| Қоршеген қосымша контактілері | 1 ашылмайтын контакт |
| Ағыс кернеуі DС | 24V |
| Номиналды ағыны | 9A |
| Құрылғы | Контактор |
| Номиналды ағыны AC-1/690В | 20A |
| Номиналды ағыны AC-3/400В | 9A |
| Номиналды күші AC-3/400В | 4kW |
| Негізгі контактілері | 3 жабылмайтын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 84 шт. |
- Фото 1: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 4: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 2.0 MB)
- Фото 5: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 6: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 2.2 MB)
- Фото 7: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: CUBICO Mini контакторы 4кВт/AC3/9A/1NC ағысы 24VDC (JPG, 1.8 MB)