
Door Handle, Black, for BE5/BE6
Article: BE596320-A
24 860 ₸
To order
Door handle in black color, designed for installation on distribution cabinets of the BE5 and BE6 series. Manufactured by Schrack and classified as an accessory for electrotechnical equipment.
Technical specifications:
- Compatibility: BE5/BE6
- Color: Black
- Purpose: Door coupling socket
- EAN code: 9004840842326
- Net dimensions: 64 × 66 × 235 mm
- Net weight: 0.16 kg
- Packaging: 1 pc or 35 pcs
| EAN code | 9004840842326 |
|---|---|
| Net width | 64.00 mm |
| Net height | 66.00 mm |
| Net depth | 235.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Type | Accessories |
| Size | BE5/BE6 |
| Accessories | Door coupling socket |
| Manufacturer | Schrack |
| Packaging | 1 pc, 35 pcs |