
Есік ұстағышы, қара, BE5/BE6 үшін
Артикул: BE596320-A
24 860 ₸
Тапсырыспен
Және шкафтарының BE5 және BE6 сериялары үшін құрылған қара түстегі есік ұстағышы. Schrack компаниясы құрастырған және электротехникалық құрылғының принадлежностіліктер санатына жатады.
Техникалық сипаттамалары:
- Сәйкестігі: BE5/BE6
- Түсі: Қара
- Мақсаты: Есік байланысының муфтасы
- EAN коды: 9004840842326
- Таза габаритлері: 64 × 66 × 235 мм
- Таза салмағы: 0,16 кг
- Орамасы: 1 шт. немесе 35 шт.
| EAN-коды | 9004840842326 |
|---|---|
| Таза ені | 64,00 мм |
| Таза биіктігі | 66,00 мм |
| Таза тереңдігі | 235,00 мм |
| Таза салмағы | 0,16 кг |
| Түрі | Принадлежностілік |
| Өлшемі | BE5/BE6 |
| Принадлежностіліктер | Есік байланысының муфтасы |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 35 шт. |