Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Интегрирован УЗО-ы ынамдасқан автоматты ажыратқыш Schrack өндіктігінің AMPARO сериясы. Құрылғы перегрузка/қысқа тұйықтау және ағымы ағынынан ақаулықты істетінің функцияларын біріктіреді.
Негізгі параметрлер:
Техникалық орындалуы:
Нормативтік сәйкестік: EN 61009-1:2012 өзгерістері A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2016 қосымша; EN 61009-2-1:1994 + A11:1998; IEC 61009-1, IEC 61009-2-1
Орамдар: бірлік немесе орамдау 90 дана (EAN: 9004840862508)
| EAN-коды | 9004840862508 |
|---|---|
| Ұзындық нетто | 77,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,21 кг |
| Қуатты шығыны | 5,45 W |
| Мин. орта температурасы | -25°C |
| Макс. орта температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (ток реакциясы) | A (импульстік ток құбылысына сезімтал) |
| Түрі (ажыратылу) | ойдан да тез |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1+N |
| Коммутация қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдау | 1 дана, 90 дана |