Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Дифференциалды токпен қорғау функциясы бар комбинирленген автоматты ажыратқыш. Электрлік сызықтарды перегрузтан, қысқа тұйындарынан және электр ток соққысынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
Техникалық сипаттамалары:
Орындық халықтық және өндірістік желіде сенімді қорғалуды қамтамасыз етіп, EN 61009-1:2012 және IEC 61009-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді. Жұмыс voltages 230 В айнымалы ток. A түрі ауыспалы және импульстық тұрақты токтарындағы ағымдарды анықтауда іске қосылуды қамтамасыз етеді, бұл импульстық жүктеу және электрондық құрылғылары бар желілерде өте маңызды.
Пайдалану шарттары:
Өлшемдері және салмағы:
Орналасуы: 1 дн. немесе 90 дн.
| EAN-коды | 9004840862522 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 77,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 2,77 W |
| Төмен ортақ ұм температурасы | -25°C |
| Жоғары ортақ ұм температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (токқа сезімталдығы) | A (импульстық токқа сезімтал) |
| Түрі (ажыратылуы) | аялатпай |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсы | 1+N |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасуы | 1 дн., 90 дн. |