Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Ынамдырылған автоматты ажыратқыш жерге ағын сақтау құрылғысымен (ДҚҚ). Құрылғы бір фазалы сеттердегі электр тізбектерінің ағынының перегрузкасынан, қысқа тұйыршығынан және жерге ағындағы ағынынан қорғау үшін арналған, нөлдік өткізгіші бар.
Негізгі техникалық сипаттамалары:
Стандарттарға сәйкестік:
Құрылғы еуропалық және халықаралық стандарттарға сәйкес әзірленді және сынақтанды: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1.
Өлшемдері және салмағы:
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы). EAN-коды: 9004840862553. 1 дана және 90 дана орамасында жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840862553 |
|---|---|
| Сетті ұзындығы | 77,00 мм |
| Сетті ені | 36,00 мм |
| Сетті биіктігі | 85,00 мм |
| Сетті салмағы | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 5,45 Вт |
| Айналасындағы орта минималды температурасы | -25°C |
| Айналасындағы орта максималды температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (UZO) | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Түрі (отключение) | Лезде ажыратылу |
| Номиналды сезімтал ток IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 1+N |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана, 90 дана |