
1 / 6
1 / 6
Автоматты ажыратқыш функциясы мен жер ағынына қарсы қоршеу құрылғысының (УЗО) функциясын біріктіретін модульді аппарат. Электр тізбегінің асыра ток пен жер ағынынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 13 А
- Конфигурация: 1 фаза + нейтраль (N+1)
- Номиналды сезімталдығы: 30 мА
- Сұйылту түрі: А (ауысымды және импульсті тұрақты токқа жауап береді)
- Ажыратудың сипаттамасы: B (номиналды токты асыған кезде лезде сұйылтады)
- Коммутациялық қабілет: 6 кА
- Орындалуы: лезге (лезде сұйылту)
Техникалық сипаттамалар:
- Стандарттарға сәйкестігі: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1
- Қуат сұрымасы: 4,99 W
- Қызмет көрсету температуралық ауқымы: −25 °C-тен +60 °C-ға дейін
- Модульлік: 2 модуль (18 мм)
Өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 77 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Таза салмағы: 0,21 кг
Өндіруші және сериясы: Schrack, AMPARO сериясы
| EAN-код | 9004840015386 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат сұрымасы | 4,99 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | −25 °C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 60 °C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түр (сізімталдығы) | A (импульсті токқа сезімтал) |
| Түр (сұйылту) | Лезге |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 1.5 MB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 2.3 MB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 1.2 MB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш УЗО-мен B13А/1+N, 6кА, 30мА, түр А (JPG, 1.2 MB)