
1 / 9
1 / 9
Электр тізбектерінің перегрузкасынан, қысқа тұйықтау ағынынан және жерге ағынынан қорғау үшін арналған интегралданған ток ағынының қорғау құрылғысы (УЗР) бар автоматты ажыратқыш.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 25 А
- Полюстар саны: 3 полюс + бейтрал (3+N)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Номиналды дифференциалды ток сезімталығы: 30 мА
- Сөндіру түрі: А (импульстық және тұрақты синусоидты дифференциалды ағынға сезімтал)
- Сөндіру сипаттамасы: B (бірте-бірте сөндіру)
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -25°C-тен +60°C-қа дейін
- Белсенді қуат шығыны: 12,26 W
Конструктивті өлшемдер:
- Ені: 71,00 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,42 кг
Қолданылуы:
Бұл құрылғы тұрмыстық және өндірістік орындарда электр тізбектерінің сенімді қорғалуын қамтамасыз етіп, ағын ағуы кезінде электр тоғынан және перегрузка және қысқа тұйықтау кезінде құрал-жабдықты зақымдап қорғайды.
Стандарттар:
EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 талаптарына сәйкес келеді.
| EAN-коды | 9004840666847 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 71,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,42 кг |
| Белсенді қуат шығыны | 12,26 W |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғарысы температурасы | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстық ағынға сезімтал) |
| Сөндіру типі | Бірте-бірте |
| Номиналды сезімталық IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 45 шт. |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 372 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 331 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 407 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 376 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 344 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 408 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 350 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 401 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш 25А/3+N УЗР-мен, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 424 KB)