Екі полюсті автоматты ажыратқыш номиналды тоғы 1А және ажыратады алынатын қабілеті 10кА болғанда. Тұрмыстық және өндірістік бөлу щиттеріндегі электр сызықтарын перегрузкалардан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін құрастырылған.
Техникалық параметрлер:
- Ажыратудың сипаттамасы: C (5-10 In тоғында ажыратылу)
- Полюстер саны: 2
- Номиналды ток: 1A
- Ажыратады алынатын қабілеті: 10kA
- Орындалуы: AC-MCB (айнымалы ток)
- Модуль түрі: AM10
- Серия: AMPARO
- Қуат шығыны: 4,60W
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C-тан +70°C-қа дейін
Физикалық өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 36,00 мм
- Биіктігі: 77,00 мм
- Таза салмағы: 0,23 кг
Стандарттарға сәйкестігі:
Бұл құрылғы EN 60898-1:2019 және IEC 60898-1 талаптарына сәйкес әзірленген, бұл айнымалы ток жүйелеріндегі электр сызықтарының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
Өндіруші: Schrack
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 дана, 6 дана, 90 дана
EAN-коды: 9004840794830
| EAN-коды | 9004840794830 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 36,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Таза салмағы | 0,23 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Ең төменгі айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғарғы айналасындағы температура | 70°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 2 |
| Ток күші | 1 A |
| Түрі | AM10 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ажыратады алынатын қабілеті | 10 kA |
| Орындалуы | AC-MCB |
| Нормасы | EN 60898-1:2019, IEC 60898-1 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 6 дана, 90 дана |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 239 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 197 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 276 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 265 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 250 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 254 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 178 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 257 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш C1А/2, 10кА (JPG, 242 KB)
